• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران: استاندار مازندران نسبت به انعکاس بودجه دولت به مازندران شفاف‌سازی نمایند Reviewed by Momizat on . اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران، خواستار شفاف‌سازی بودجه تخصیصی دولت به مازندران از سوی استاندار محترم استان به رسانه‌ها و شهروندان گردید. اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران، خواستار شفاف‌سازی بودجه تخصیصی دولت به مازندران از سوی استاندار محترم استان به رسانه‌ها و شهروندان گردید. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران: استاندار مازندران نسبت به انعکاس بودجه دولت به مازندران شفاف‌سازی نمایند

دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران: استاندار مازندران نسبت به انعکاس بودجه دولت به مازندران شفاف‌سازی نمایند

اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران، خواستار شفاف‌سازی بودجه تخصیصی دولت به مازندران از سوی استاندار محترم استان به رسانه‌ها و شهروندان گردید. به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات به استاندار مازندران به این شرح است:

بسمه تعالی

 

جناب آقای مهندس محمد اسلامی استاندار محترم مازندران

سلام علیکم

احتراماً، ضمن عرض تبریک و تهنیت بواسطه سال نو وبهار طبیعت و تقارن آن با ماه مبارک رجب و آرزوی توفیق حضرت عالی در تمامی امورات اجرایی استان زرخیز مازندران، استحضار می رساند حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی، معرفی و تقدیر از مسئولین ساعی، پرتلاش و در خدمت مردم و آرمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و انعکاس مشکلات و نارساییهای موجود در سطح ادارات شهرستانهای استان را به مسئولین محترم استان و مرکز را رسالت خود می داند، برای نیل بدین مقصود و نظر به اینکه در آستانه سال نو بودجه تقدیمی دولت محترم به مجلس شورای اسلامی تصویب، و دولت نیز، جهت اجرای طرح های مختلف به سازمان برنامه بودجه ابلاغ و با اختصاص بودجه به تمامی استان های کشور، نحوه ی بهره مندی آن را مشخص نموده است. لذا با عنایت به اختصاص بودجه، به مبلغ تقریبی ۲۷۰۰ میلیارد تومان، به این استان و اینکه حوزه مصرف بودجه و اولویت های آن چگونه تعریف شده. چه میزان بودجه جهت فعالیت در زمینه های اشتغال ـ تولید ـ صنعت ـ آموزش و پرورش ـ کشاورزی ـ اکوتوریسم ـ محیط زیست ـ درمان ـ تأمین اجتماعی ـ فرهنگی و راه سازی و ده های مورد دیگر (با قید بودجه ادارات کل استان و ادارات تابعه در شهرستان ها) تخصیص و هزینه خواهد شد. و با توجه به اینکه در طول چندین سال گذشته آمار دقیقی از تخصیص و هزینه کرد بودجه به سمع و نظر شهروندان یا کارشناسان و دست اندرکاران حوزه رسانه به صورت شفاف، کامل و تفکیک شده ارائه نگردیده است؟ خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به انعکاس بودجه مذکور به رسانه های مکتوب و مجازی اقدام شایسته مبذول دارند. همچنین میزان تخصیص، تحقق و نحوه هزینه کرد بودجه سال ۹۶ نیز مورد استدعا است.

اسلام دست‌گذار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز