باز این چه شورش است که در خلق عالم است.
  • نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
نامه دبیر اصلاحات استان مازندران به وزیر آموزش و پرورش Reviewed by Momizat on . اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش کشور ضعف های مدیریتی که در آموزش و پرورش استان مازندران مشاهده می شود اعلام کرده، اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش کشور ضعف های مدیریتی که در آموزش و پرورش استان مازندران مشاهده می شود اعلام کرده، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار مهم » نامه دبیر اصلاحات استان مازندران به وزیر آموزش و پرورش

نامه دبیر اصلاحات استان مازندران به وزیر آموزش و پرورش

اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش کشور ضعف های مدیریتی که در آموزش و پرورش استان مازندران مشاهده می شود اعلام کرده، و در خواست بررسی موضوع را نموده است.

نامه به شرح زیر:

 

حضور آقای سید محمدبطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش

سلام علیکم

با احترام و آرزوی توفیق آن جناب باستحضار می رساند آموزش و پرورش جزء اصلی ترین اهداف انقلاب بوده و هست، آموزش و پرورش استان مازندران دارای ضعف فراوان می باشد در مواردی از ضعف به تخلف تبدیل و عبور از قانون صورت گرفته از آنجایی که توقع مردم این است که اگر وزارت آموزش و پرورش در حل مسأله و مشکلات ناتوان است حداقل بتواند جلوی تخلفات را گرفته و با متخلفین برخورد قانونی بکند. تخلفاتی در بعضی از شهرستانهای استان مازندران، مربوط به دوایر آموزش و پرورش رخ داده است که مغایر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی ایران و قانونهای مدون مربوط به آیین نامه های آموزش و پرورش می باشد. جلوگیری از نابسامانی ها در این نهاد مقدس همچنین پاسخگوی عملکرد این وزارتخانه جنابعالی می باشید تخلفات صورت گرفته قبلاً به اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام شده و نیز بازرسین اداره کل تخلفات مزبور را کشف و به مدیریت استان اعلام، ولی تا کنون نسبت به این تخلفات هیچ گونه اقدامی ننموده است. با عنایت حضرتعالی، موضوع را مورد بررسی قرار داده و در این باره اقدام مقتضی معمول فرمایید.

رونوشت به مهندس اسلامی؛ استاندار محترم مازندران

 

اسلام دستگذار

دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز