باز این چه شورش است که در خلق عالم است.
  • نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور Reviewed by Momizat on . اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران با ارسال نامه‌ای به حضور جناب آقای دکتر محمد اسلامی استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور نظرات خوی اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران با ارسال نامه‌ای به حضور جناب آقای دکتر محمد اسلامی استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور نظرات خوی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور

نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور

اسلام دست‌گذار، دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران با ارسال نامه‌ای به حضور جناب آقای دکتر محمد اسلامی استاندار مازندران در خصوص مشکلات شهرستان نور نظرات خویش را اعلام کرد:

بسمه تعالی

 

حضور جناب دکتر محمد اسلامی استاندار مازندران

سلام علیکم

با احترام و آرزوی توفیق آن جانب به عرض می‌رساند:

۱- در مورخه ۹۵/۱۱/۱۲ مصادف با طلیعه فجر انقلاب اسلامی عوامل فرمانداری شهرستان نور بدون مجوز قانونی و با برخورد فیزیکی وارد دانشگاه علم و صنعت واحد نور شده با شکستن قفل و آسیب به دانشجویان و دیگر عوامل و نیز ساعت ۱۱ شب فرمانداری با آوردن جرثقیل تابلوی دانشگاه را به پایین کشیده و عملاً دانشگاه توسط نهاد دولتی تعطیل و دانشجویان با مشکلات عدیده روبرو شدند؛ لذا ورود عوامل فرمانداری غیرقانونی و بدون مجوز بوده، دادستان نور هیچ‌گونه مجوزی صادر نکرده است و جزئیات بیش‌تر را می‌توانید از مسئول دانشگاه به‌صورت حضوری مطلع شوید (پرونده در دادسرای شهرستان ساری در حال رسیدگی می‌باشد).

۲- قوانین موضوع کشور در خصوص جایگاه شورای تأمین چیزی که بتواند شورای تأمین هر شهرستان را بالاتر از قوانین مجلس بداند نیست؛ لذا از شورای تأمین در شهرستان نور به صورت ابزاری استفاده می‌شود. در خصوص سرعت‌گیرهای غیرمجاز جاده آپری که به دستور استاندار وقت جمع‌آوری شده بود، مجدداً توسط شورای تأمین نصب شده است (پیوست می‌باشد).

۳- در روزهای اخیر در شورای تأمین شهرستان مصوب شد که جهت برداشتن پیچ جاده آپری که محل تردد ۱۰۰ روستا می‌باشد بدون مجوز صنعت، معدن، تجارت استان طی مصوبه شورای تأمین سه روز در هفته بسته خواهد شد (از روز چهارشنبه)؛ لذا قانون اساسی به قانون‌گذار که مجلس می‌باشد اجازه وضع قانون را داده و همه‌ی قوا ملزم به اجرای آن می‌باشند و نهادهای اجرایی حق وضع قانون را ندارند که به صورت سلیقه‌ای با موضوعات برخورد و قانون‌گذاری نمایند در صورتی که فردی مریض شود یا دامداری با مشکل برخورد کند، خانه‌ای آتش بگیرد، زلزله‌ای رخ دهد، چه کسی پاسخگو  می‌باشد؟

جناب استاندار، قداست قانون به اجرای آن است و اگر مسئولی قانون را اجرا می‌کند جزء وظایف قانونی او است و اگر نهادی فراتر از قانون عمل کند، قانون باید با آن برخورد نماید؛ لذا این تخلفات در شهرستان بسیار دیده می‌شود. خواهشمند است با درایت و قاطعیتی که در شما وجود دارد این مشکلات برای همیشه در شهرستان نور برچیده شود.

 

اسلام دست‌گذار 

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبزالبرز