• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
بیانیه اسلام دستگذار،دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز قدس Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران  خطاب به مردم عزیز ایران به خصوص مردم شریف مازندران بیانیه ای صادر کرده است. به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران  خطاب به مردم عزیز ایران به خصوص مردم شریف مازندران بیانیه ای صادر کرده است. Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بیانیه اسلام دستگذار،دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز قدس

بیانیه اسلام دستگذار،دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز قدس

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران  خطاب به مردم عزیز ایران به خصوص مردم شریف مازندران بیانیه ای صادر کرده است.

در این بیانیه امده است :

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .
روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .

اینجانب در آستانه روز جهانی قدس ، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید می کنم که ما نیز همگام با مردم شریف ایران و همه آزادیخوهان جهان و با امید به تحقق وعده الهی در برپایی حکومت مستضعفان، سدی خواهیم شد در برابر شرارت های رژیم صهیونیستی که به پشتوانه سیاست های خصمانه ایالات متحده آمریکا و همراهی برخی کشورهای مرتجع منطقه صورت می گیرد و امیدواریم که به زودی شاهد نجات همه مردم جهان از نفرت پراکنی ها و ستم های رژیم های دیکتاتوری و مستبد بوده و رهایی قدس شریف و آزادی مردم فلسطین را از سیطره ظلم و خشونت رژیم صهیونیستی جشن بگیریم.

اسلام دستگذار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز