• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
بیانیه اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) Reviewed by Momizat on . اسلام دستگذار  در بیانیه‌ای تاکید کرد: امام راحل(ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید و ندای حق‌طلبی را در جهان طنین‌انداز کرد. به گ اسلام دستگذار  در بیانیه‌ای تاکید کرد: امام راحل(ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید و ندای حق‌طلبی را در جهان طنین‌انداز کرد. به گ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » بیانیه اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت رحلت امام خمینی(ره)

بیانیه اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت رحلت امام خمینی(ره)

اسلام دستگذار  در بیانیه‌ای تاکید کرد: امام راحل(ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید و ندای حق‌طلبی را در جهان طنین‌انداز کرد.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، اسلام دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، قیام خونین ۱۵ خرداد و سی و یکمین سال رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه در تاریخ معاصر ایران یادآور رویدادهایی است که مسیر کشور، منطقه و حتی جهان را با تغییر و تحول مواجه کرده است. این روزها با نام بزرگ‌مردی گره خورده که بر بسیاری از معادلات منطقه‌ای و جهانی تأثیرگذار بود. ۱۵ خردادماه سال ۱۳۴۲ آغاز حرکت نهضت اسلامی مردم ایران است که در نهایت تبدیل به حرکت عظیم انقلاب اسلامی شد و طومار رژیم پهلوی را درهم پیچید. این روز سرنوشت‌ساز مبدأ حرکت عظیم ملت بزرگ ایران شد تا ایران و منطقه راهبردی غرب آسیا و جهان اسلام را متأثر سازد.

۱۴ خردادماه یادآور رحلت جان‌سوز معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که در حرکتی عظیم و هوشمندانه در ادامه حکومت نبوی و علوی پس از ۱۴ قرن نظام جمهوری اسلامی را بنیان گذارد و اسلام ناب محمدی (ص) را پس از چهارده قرن احیا نمود.

امام راحل (ره) با رهبری‌های پیامبرگونه خویش بساط ابوسفیان‌های زمان را برچید و ندای حق‌طلبی را در جهان طنین‌انداز کرد. اما در کوتاه ترین زمان ممکن پس از رحلت جان‌سوز امام رحمه الله علیه، مجلس خبرگان رهبری سکان زعامت امت اسلامی را به دست خلف صالح امام سپرد تا راه امام تداوم یابد و اندیشه های نورانی آن رهبر کبیر به منصه ظهور رسد. در طول زعامت رهبر عظیم‌الشان انقلاب، نظام مقدس اسلامی با رهبری‌های داهیانه و حکیمانه معظم‌له فراز و نشیب‌های بسیاری را با پشت سر گذاشته و مسیر بالندگی و پیشرفت را طی نموده است به گونه‌ای که امروز جمهوری اسلامی ایران علاوه بر دستیابی به توان بازدارنگی کامل، به سطح تعیین کنندگی در منطقه رسیده و از اقتدار و عزت بی نظیر در منطقه غرب آسیا برخوردار شده است.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد  آرزوی علو درجات برای شهدای راه انقلاب را از خداوند خواهانم.انشاالله با وحدت،همدلی، انسجام و خودباوری، تحت زعامت داهیانه رهبربزرگوار انقلاب اسلامی ، مشکلات تحمیلی نظام سلطه را با موفقیت و عزتمندی پشت سر گذاشته و همچنان بر میثاق خود بر آرمان های قائد عزیزمان استوار و مستحکم باقی خواهیم ماند.

اسلام دستگذار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز