باز این چه شورش است که در خلق عالم است.
  • نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
سایت رسمی حزب مردمی اصلاحات راه‌اندازی شد/دیدار احتمالی حزب با روسای قوا Reviewed by Momizat on . ۱۷ آذر ۱۳۹۲- "حجت الاسلام محمدزارع فومنی" ، با اشاره به دیدار حزب متبوعش با تعداد کثیری از دانشجویان در روز ۱۶ آذرماه اظهار داشت: در دیدار مذکور ضمن تاکید بر حف ۱۷ آذر ۱۳۹۲- "حجت الاسلام محمدزارع فومنی" ، با اشاره به دیدار حزب متبوعش با تعداد کثیری از دانشجویان در روز ۱۶ آذرماه اظهار داشت: در دیدار مذکور ضمن تاکید بر حف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » سایت رسمی حزب مردمی اصلاحات راه‌اندازی شد/دیدار احتمالی حزب با روسای قوا

سایت رسمی حزب مردمی اصلاحات راه‌اندازی شد/دیدار احتمالی حزب با روسای قوا

۱۸۱۷۸۸۸_۴۳۸۱۷ آذر ۱۳۹۲- “حجت الاسلام محمدزارع فومنی” ، با اشاره به دیدار حزب متبوعش با تعداد کثیری از دانشجویان در روز ۱۶ آذرماه اظهار داشت: در دیدار مذکور ضمن تاکید بر حفظ فرهنگ انقلابی و اسلامی در فضای دانشگاه‌ها و جامعه، با دانشجویان درباره روحیه آزادی‌خواهی، ایستادگی و آگاهی نسبت به شیطنت‌های دشمنان به بحث و تبادل نظر پرداختیم.
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات تصریح کرد: راه‌اندازی سایت حزب با نام www.jmeslahat.com به منظور پل ارتباطی با مردم و گردآوری نظرات و دیدگاه‌های مختلف از سوی حزب مردمی اصلاحات انجام شد.
حجت‌الاسلام فومنی ادامه داد: تاکنون درخواست‌هایی از سوی حزب به آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی، سران قوای سه‌گانه به منظور دیدار با آنها داشته‌ایم و در صورت قطعیت دیدارها، نتایج را به اطلاع عموم خواهیم رساند.
این فعال سیاسی با اشاره به فعالیت‌های حزب متبوعش خاطرنشان کرد: فعالیت کمیته ها و تدوین آئین‌نامه از جمله برنامه‌هایی است که از سوی حزب مردمی اصلاحات و اعضای آن مورد پیگیری قرار دارد.

توسط بیگ تم

بازگشت به بالا