باز این چه شورش است که در خلق عالم است.
  • نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
فومنی: کمیسیون ماده ۱۰ مجوز تاسیس حزب مردمی اصلاحات را صادر کرد Reviewed by Momizat on . ۹ آبان ۱۳۹۲- محمد زارع فومنی رئیس هیئت موسسه حزب مردمی  اصلاحات ایران اسلامی در اولین مجمع عمومی این حزب با بیان اینکه بنده از خطه میرزا کوچک‌خان و مبارزه هستم، ۹ آبان ۱۳۹۲- محمد زارع فومنی رئیس هیئت موسسه حزب مردمی  اصلاحات ایران اسلامی در اولین مجمع عمومی این حزب با بیان اینکه بنده از خطه میرزا کوچک‌خان و مبارزه هستم، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » فومنی: کمیسیون ماده ۱۰ مجوز تاسیس حزب مردمی اصلاحات را صادر کرد

فومنی: کمیسیون ماده ۱۰ مجوز تاسیس حزب مردمی اصلاحات را صادر کرد

images

۹ آبان ۱۳۹۲- محمد زارع فومنی رئیس هیئت موسسه حزب مردمی  اصلاحات ایران اسلامی در اولین مجمع عمومی این حزب با بیان اینکه بنده از خطه میرزا کوچک‌خان و مبارزه هستم، گفت: با عده‌ای از دوستان نشستیم و صحبت کردیم تا مجموعه‌ای از اعتدالیون را تشکیل دهیم و به وزارت کشور ۱۵ نفر را به عنوان اعضای موسس حزب مردمی اصلاحات معرفی کردیم که همه از فرهیختگان، اساتید و صاحبنظران هستند.

به گزارش تسنیم وی از محمدعلی رجایی‌نیا، همایون ابوسعیدی، رضا مومن‌پور، سیدمهدی مرعشی، ابراری، مهدی‌نژاد، بورنگ،  نقدمزرجی و خزایی به‌عنوان اعضای حزب مردمی اصلاحات یاد کرد و گفت: بنده سال‌ها در خدمت آقای کروبی، خاتمی و هاشمی رفسنجانی درس گرفته‌ام.

زارع فومنی خود را اصلاح‌طلبی میانه‌رو، اعتدال گرا دانست و گفت: اولین کسی که در برنامه‌های تلویزیونی مباحث اعتدالی را مطرح کرد، بنده بودم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به ما مجوز حزب مردمی اصلاحات را داده است، گفت: ما به دنبال عدالت اجتماعی، آزادی در همه امور در چارچوب اسلامی، قانونی و شرعی هستیم که این آزادی موهبتی الهی است و در واقع اسلام منادی آزادی است.

وی تصریح کرد: در این انتخابات فردی متین، بزرگوار، عالم، توانا و تدبیرگر به رای اکثریت مردم انتخاب شد و این صدای ملت است که به دنبال امنیت، آسایش و رشد هستد.

توسط بیگ تم

بازگشت به بالا