• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار Reviewed by Momizat on . دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران نامه ای به استاندار ارسال نمود؛ متن نامه به این شرح است: حضور جناب حاج احمدحسین زادگان استاندارمحترم مازندرانسلام علیکمبه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران نامه ای به استاندار ارسال نمود؛ متن نامه به این شرح است: حضور جناب حاج احمدحسین زادگان استاندارمحترم مازندرانسلام علیکمبه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار

نامه دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به استاندار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران نامه ای به استاندار ارسال نمود؛ متن نامه به این شرح است:

حضور جناب حاج احمدحسین زادگان استاندارمحترم مازندران
سلام علیکم
به استحضارمی رساند به مدت ۱۹ ماه که جناب شادمان به سمت فرماندار نور منصوب شدند؛ مشکلات عدیده ای بر شهرستان نور وارد شده است که نمونه بارز آن بطور مکرر در صفحات مجازی و همه ی گروههای عمومی به عدم کارایی و پیگیری مشکلات و مبارزه با فساد مطرح می شود.
عده ای دوربین بدست که مشخص نیست این جیره مواجب را از کجا دریافت می کنند در کوچه و خیابان از آقای فرماندار فیلمبرداری و در صفحات مجازی انعکاس می دهند.
قابل توجه است اگر جنابعالی به عنوان استاندار، دو ساعت وقت خود را در اختیار حزب مردمی اصلاحات قرار دهید مشکلات عدیده ای را که فرماندار محترم شما در سطح شهرستان نور به مردم عزیزمان روا داشته را مشاهده خواهید کرد.
آقای استاندار!!در اول ماه رمضان مطالبی در خصوص تخلفات عدیده فرماندار محترم توسط دبیر حزب مردمی اصلاحات استان در طی جلسه ای اعلام شده است که ظاهرا کم کاری و بی توجهی مدیران و مسئولین استانداری را به همراه داشته است که توانایی حل مشکلات شهرستان را نداشتند.
جاده گلندرود با قدمت شصت ساله که یک محور مشترک برای مناطق کوهستانی نور و نوشهر و یک شاه راه مواصلاتی (نوشهر-بلده به تهران-و از طرفی به منطقه توریستی لاویج)می باشد و همچنین با قرار گرفتن آبشار آب پری در این مسیر و وجود جنگل سرسبز و رودخانه های متعدد روزانه تردد بالغ بر۲۰ هزار نفر اعم از بومی، توریست و خوش نشین را به همراه دارد؛ جایگاهی برای تخلفات مدیران ارشد شهرستان و استان شده است. تخریب منابع طبیعی، برداشت بی رویه و بدون حساب و کتاب با هماهنگی مدیران استان و شهرستان و نیز جاده بدون هیچگونه استاندار آسفالت که توسط همین شرکت های منفعت طلب از بین رفته؛ مردم این منطقه را به چالش کشیده است.
با توجه به حضور مکرر فرماندار محترم شهرستان نور در صفحات مجازی ؛ چرا با مطرح شدن مداوم از سوی رهگذران و مردم بومی مشکلات جاده گلندرود دیده نمی شود و با اینکه در حال استفاده از منابع جاده گلندرود هستند در صدد رفع این مشکل برنمی آیند و نقاط ضعف این منطقه را نه تنها بررسی نمی کنند بلکه چشم پوشی هم می کنند.
جناب استاندار!!!کاش فرماندار شما در شهرستان نور در صفحه اینستاگرامشان یک پست یا استوری از آسفالت جاده گلندرود، تخریب جنگل و غارت معادن که هر کس هر طور دلش خواست آن را به چپاول می برد می گذاشتند.
همانگونه که جنابعالی مستحضرید بنده به عنوان یک فعال رسانه و سیاسی در خصوص مشکلات عدیده تخلفات مدیران کوتاهی نخواهم کرد.
جنابعالی به عنوان نماینده عالی دولت باید پاسخگوی مدیران متخلف در شهرستانهای استان مازندران باشید. از آنجا که جنابعالی بعنوان یک چهره اصلاح طلب و همچنین از نظر تفکر با بنده در یک خط فکری قرار دارید لازم میدانم در جهت بررسی و پیگیری با جدیت برخورد کنید.

اسلام دستگذار
دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران
مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور
عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشو ر
صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبزالبرز