• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
پیام تبریک دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز Reviewed by Momizat on . دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هموطنان به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد بسم دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هموطنان به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد بسم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیام تبریک دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هموطنان به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت، ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز یک آیین باستانی و زمانی برای بازآفرینی است، سر آغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت هاست  و فصلی نو برای نوشتن همراه با طبیعت است و متخلص شدن به صفات الهی بر شمرده و نسل به نسل، سینه به سینه آن را پاس می داریم.

عید نوروز آغاز رویش است. این رویش همچنان که در طبیعت محسوس است، می تواند در دلها و جانهای ما و حرکت رو به پیشرفت ما نیز خود را مجسم و نمایان کند .

سال ۹۹ را در حالی آغاز می کنیم که متاسفانه این روزها شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان هستیم و به فضل الهی با ریشه کنی بیماری کرونا در سال جدید نوروزی سرشار از شادی و شادکامی را به همراه خواهیم داشت. ضمن تقدیر از کادر فداکار پزشکی و پیراپزشکی درگیر با این ویروس منحوس و ابراز همدردی با مصیبت دیده های ناشی از بیماری کرونا ویروس، امید است درسایه تلاش ،همت وهمدلی همه علاقه مندان به توسعه استان ،سالی پر بار ، پرخیر و برکت و خدمت بیشتر برای شما مردم عزیز داشته باشیم.

اینجانب در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و عید بهاران و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور محترم، دولت عزیز، آحاد مختلف ملت ایران و به خصوص مردم شریف استان مازندران تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از موفقیت و برکت را برای مردم ایران آرزومندم.

اسلام دستگذار

دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو  شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز