• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت عید نوروز Reviewed by Momizat on . دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هم وطنان به ویژه مازندرانی ها تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرح دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هم وطنان به ویژه مازندرانی ها تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرح Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت عید نوروز

پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت عید نوروز

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هم وطنان به ویژه مازندرانی ها تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خداوندی که بدیع است و هر روز و هر لحظه خلقی نو و نوروزی جدید می آفریند.
یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست وبا دیدن آن رحمت و محبت خداوند را به یاد آورد وآموخت چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند .

بهار می آید تا در گوش جانمان،مؤمنانه زمزمه کند و یادآور شود که روزگار،همیشه بر یک قرار نمی ماند و قرار ما زمینیان در بی قراری همین روزگار و آسمان،نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سیاهی،سپیدی و پایان هر زمستان سیاه،بهاری خوش و رنگارنگ است.

اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم عزیز برای تحقق آرزوها و آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید می باشیم و با یکدیگر عهد و پیمان می بندیم تا رسیدن به زندگی توام با معنویات، ارامش، امید یکبار دیگر وحدت و همدلی را برای تحقق سال جدید بدرقه راهمان نماییم.
اینجانب در آستانه سال جدید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و عرض ادب به خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و همچنین ابراز همدردی با خانواده جانباختگان، مصدومین و خسارت‌دیدگان استان مازندران می نمایم و برای ایرانیان عزیز از درگاه خداوند متعال، آرزوی سلامتی، سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

بنده امیدوارم در این سال رشد و بالندگی هرچه بیشتر و موفقیت روزافزون ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها را شاهد باشیم. در استان مازندران نیز باید همه دست به دست یکدیگر دهیم و با همدلی سال ۱۳۹۸ را به سال شکوفایی و پیشرفت مازندران در عرصه‌های مختلف تبدیل نماییم.

اسلام دستگذار
دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران
مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور
عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور
صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سبزالبرز