• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار Reviewed by Momizat on . دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبــرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه تبریک و تهنیت گفت. متن پیام بدین  دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبــرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه تبریک و تهنیت گفت. متن پیام بدین  Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبــرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه تبریک و تهنیت گفت. متن پیام بدین  شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ مرداد، روز خبرنگار یادآور اراده مجاهدانه و تلاش خالصانه مردان و زنانی است که همواره با قلم و اندیشه پاک خویش گام در وادی مقدس اطلاع رسانی صادقانه و روشنگری منصفانه نهاده و با رسالت خطیر خود چراغ راه جامعه خویش بوده و موجبات رشد و بالندگی آن را فراهم آورده اند.

انسان های فداکار و متعهدی که در کسوت شرافتمندانه خبرنگاری و با حضور فعالانه و تاثیر گذار خود به عنوان وجدان بیدار ، چشم بینا و زبان حقیقت جوی جامعه تمام توان خود را در راه شناخت حق و حقیقت و دفاع از آن بکار بسته اند.

بی تردید توفیق تلاش و خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخصوص در عرصه خبرنگاری و اطلاع رسانی یکی از مواهب الهی و مشمول فوز و اجر اخروی است و نقش خبرنگاران در پیشبرد اهداف نظام متعالی جمهوری اسلامی و دفاع از هویت و فرهنگ این مرز و بوم بی نظیر و ستودنی است.

اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار رابه عموم فعالان این عرصه در کشور، خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش و ساعی استان مازندران، تبریک عرض نموده و سربلندی روز افزون آنان را در انجام رسالت کاری و توسعه و شکوفایی میهن اسلامی را از درگاه خدا مسالت دارم.

اسلام دستگذار

دبیر حزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبزالبرز