• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
پیام دعوت دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران جهت شرکت در انتخابات Reviewed by Momizat on . دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی از مردم فهیم و ولایتمدار استان مازندران برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد. متن دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی از مردم فهیم و ولایتمدار استان مازندران برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد. متن Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیام دعوت دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران جهت شرکت در انتخابات

پیام دعوت دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران جهت شرکت در انتخابات

دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران در پیامی از مردم فهیم و ولایتمدار استان مازندران برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیر است:

شرکت در انتخابات و سرنوشت کشور نشان از این دارد که مردم عزیز در کنار مسئولین و دولتمردان پا به پای آنان در سرنوشت کشور عزیز  دخیل می باشند.

حضور پرشور و آگاهانه شما مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که نشان از بینش وآگاهیتان است سبب استحکام پایه‌های نظام اسلامی ایران خواهد شد.

بی شک برگزاری انتخابات باشکوه و حضور گسترده اقشار مختلف از مصداق های حضور بهنگام، یک جهاد و جشن ملی مردم برای دخالت در سرنوشت کشورشان است.

این حضور و یکپارچگی نشان دهنده صفوف متحد ایرانیان، افزایش وحدت و امنیت ملی و جلوه‌های زیبا و ماندگار را به نمایش خواهد گذاشت.

اینجانب به نوبه خود از خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، بانوان، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، احزاب و تشکل‌ها، نخبگان، اصناف و بازاریان، کشاورزان، اصحاب رسانه، جوانان برومند به ویژه رأی اولی‌ها و عموم مردم استان دعوت میکنم که با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی و لزوم مشارکت حداکثری با حضور پر شور و حداکثری خود در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی حماسه ای دیگر خلق کنند و عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

عزت و سربلندی و توفیقات روز افزون مردم شریف استان مازندران را از درگاه خداوندگار خواستارم.

 

اسلام دستگذار

دبیرحزب مردمی اصلاحات استان مازندران

مسئول روزنامه صدای اصلاحات شمال کشور

عضو  شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سبز البرز