• نماینده مطلوب کسی است که متدین، انقلابی، خادم، امتحان داده، با کفایت، خوشنام، دارای برنامه، جوان گرا و معتقد به جوانان باشد. امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
⬅️ مجلس ضعیف زمینه ساز دولت ضعیف است/ نسل جدید ما راستگویی و صداقت می خواهند Reviewed by Momizat on . اسلام دستگذار در نشست خبری با موضوع بررسی مشکلات اقتصادی روز جامعه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی مازندران، با حضور حاج ابوالحسن پورشریعه مدرس طرح ملی صالحین اسلام دستگذار در نشست خبری با موضوع بررسی مشکلات اقتصادی روز جامعه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی مازندران، با حضور حاج ابوالحسن پورشریعه مدرس طرح ملی صالحین Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ⬅️ مجلس ضعیف زمینه ساز دولت ضعیف است/ نسل جدید ما راستگویی و صداقت می خواهند

⬅️ مجلس ضعیف زمینه ساز دولت ضعیف است/ نسل جدید ما راستگویی و صداقت می خواهند

اسلام دستگذار در نشست خبری با موضوع بررسی مشکلات اقتصادی روز جامعه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی مازندران، با حضور حاج ابوالحسن پورشریعه مدرس طرح ملی صالحین در امور آسیب های اجتماعی، با اشاره به جایگاه رفیع رسانه ها افزود: خبرنگاران و رسانه ها با رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی در راه حقیقت و تنویر افکار عمومی قدم برمی دارند و این اقشار بی ادعا در خط مقدم مبارزه با فساد و تباهی در جامعه اسلامی تلاش می کنند.
وی همچنین به نقش مجلس در مشکلات و چالش های اقتصادی کشور اشاره و تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی در برخی موارد، در اجرای وظایف نظارتی خود ضعیف عمل کرده و این موضوع مهم نیز زمینه ساز تمام مشکلات است.
عضو شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که باید یک نهاد نظارتی برای مجلس بوجود آید. تا نحوه عملکرد قوه مقننه را نظارت و بررسی کند گفت: امروز مشاهده می کنیم اگر وزیری به یک نماینده امتیاز ندهد، در مسیر استیضاح قرار می گیرد.
دستگذار همچنین در بخش دیگر از سخنانش عملکرد نمایندگان وحدت رویه در جهت توسعه استان وجود ندارد.
وی در بخش دیگر از این نشست با اشاره به روند رو به رشد ناهنجاریها و آسیب های اجتماعی در کشور، بیکاری را یکی از اصلی ترین دلیل بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه دانست و اظهار کرد: نسل جدید و جوان ما امروز زیاد به مسئولان اعتماد نمی کنند؛ زیرا آنان به شعار اعتقادی ندارند و خواستار دوری از شعارهای دروغ هستند.
این فعال سیاسی با تشریح شرایط موجود استان در حال حاضر به لحاظ اقتصادی تأکید دارد: جهش اقتصادی خاصی در استان مشاهده نشده و همچنین از سوی مدیریت عمرانی نیز فعالیت جدیدی انجام نشده است.
دستگذار در پایان سخنانش با اشاره به اینکه جوانان ما راستگویی و صداقت می خواهد خاطرنشان کرد: مدیریت صحیح نیمی از مشکلات جامعه را کم می کند.